
Ik zoek een leuke stageplek!
Een manier om jonge mensen te interesseren voor de agrarische sector is het beschikbaar stellen van stageplaatsen. Van snuffelstages, reguliere stages tot afstudeerstages... Bij Vitelia bieden we stagiaires de mogelijkheid om hun talent te ontdekken en te ontwikkelen. Stagiaires zijn bij ons daarom talenten van en voor de toekomst.
Doorlopend stage- en afstudeeropdrachten
We stellen doorlopend stage- en afstudeeropdrachten beschikbaar bij onze bedrijven. Denk hierbij aan studenten van opleidingen zoals:
|
|
In totaal bestaat circa 5% van het totaal aantal medewerkers uit studenten en stagiaires.
Lees de ervaringen van ex-stagiaires en collega's
Bouwen aan jouw toekomst
Ontwikkeling in de breedste zin van het woord staat bij Vitelia hoog in het vaandel. Om ervoor te zorgen dat jouw Talent bij ons de juiste kickstart krijgt, organiseren we meeloopdagen waarbij je een goede eerste indruk krijgt van al onze bedrijven. Zo maak jij als stagiaire kennis met onze gehele organisatie en krijg je een duidelijk beeld van onze expertises.